Regulamin

Regulamin

  1. Stronę internetową 24-pozyczki.pl prowadzi osoba prywatna, która nie jest pożyczkodawcą i  nie udziela pożyczek a jedynie prezentuje oferty wybranych firm pożyczkowych dostępnych w polskiej sieci Internetowej.
  2. Pomimo, że osoba prowadząca stronę 24-pozyczki.pl  dokłada wszelkich starań aby strona zawierała rzetelne informacje, zawsze mogą pojawić się nieaktualności dotyczące danej pożyczki. Po wejściu na stronę firmy udzielającej pożyczki przez link umieszczony na stronie 24-pozyczki.pl należy zawsze dokładnie zapoznać się z regulaminem i wszystkimi informacjami dotyczącymi danej pożyczki.
  3. Wszelkie znaki typu logo użyte na stronie 24-pozyczki.pl , które są własnością firm pożyczkowych zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych.
  4. Właściciel strony 24-pozyczki.pl nie jest stroną w ewentualnych sprawach spornych między pożyczkodawcą a pożyczkobiorcą. Wszelkie reklamacje i skargi należy kierować bezpośrednio do pożyczkodawcy.
  5. Gromadzenie danych zgodnie z podstawa prawną RODO art. 6 ust. 1 zdanie 1 lit. f).  W przypadku przeglądania naszej witryny przez użytkowników informujemy, że strona (pliki cookies) gromadzi następujące dane niezbędne ze względów technicznych: Adres IP – Datę i godzinę zapytania – Różnicę między strefą czasową użytkownika, a czasem uniwersalnym (GMT) – Treść żądania (konkretna strona) – Status dostępu / kod statusu HTTP – Ilość przesyłanych danych w każdym przypadku – Witrynę, z której przesłano żądanie – Przeglądarkę – System operacyjny i jego interfejs – Język i wersję przeglądarki. Dane te są niezbędne do prawidłowego wyświetlenia naszej strony na urządzeniu użytkownika i zapewnienia jej stabilności i bezpieczeństwa.
  6. Osoba prowadząca stronę  24-pozyczki.pl nie zbiera i nie gromadzi żadnych danych osobowych osób odwiedzających stronę. Do poprawnego wyświetlania strony wystarczy system Windows XP/7/8, Android 3 i większy oraz przeglądarka internetowa.

Masz pytania ? Napisz do nas

CAPTCHA
Wysyłając e-mail do nas akceptujesz, że Twoje dane będą wykorzystane wyłącznie w celu udzielenia Ci odpowiedzi na zadany przez Ciebie temat w e-mailu. Po zakończeniu korespondencji, Twój e-mail zostanie wykasowany z pamięci wiadomości. Twój e-mail nie zostanie wykorzystany do innych działań marketingowych niż temat korespondencji oraz nie zostanie przekazany osobom trzecim. Właściciel strony 24-pozyczki.pl nie gromadzi i nie przechowuje danych osobowych.